O nás

Biomedica spol. s.r.o.  je česká farmaceutická firma založená roku 1991.

Jsme tradiční výrobce léčiv, doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků.

Specializujeme se na vývoj a výrobu originálních a vysoce kvalitních přípravků,které pomáhají pečovat o Vaše zdraví.

Při vývoji unikátních přípravků čerpáme ze zkušeností našeho týmu odborníků a zároveň využíváme poznatků vědeckých studií o účinnostech zejména bylinných extraktů a éterických olejů.

Využíváme osvědčené přírodní látky, o kterých je známo, že pomáhají organismu snadněji překonávat obtíže, které provází nemoci z nachlazení, chřipku, kašel, bolest svalů, bolesti kloubů, bolesti zad, pocit těžkých nohou při obtížích s křečovými žílami a žilní nedostatečností.

Rostlinné přípravky, vyráběné společností Biomedica, se vyznačují vysokou kvalitou, účinností. Jsou určeny k vnitřnímu užití i k zevním masážím bylinnými gely a přípravky, které obsahují osvědčené přírodní silice a extrakty.

Naše výrobky jsou testovány v našich moderních laboratořích.

Výrobní závody se nachází v Hořátvi a Luhačovicích.

Provozy jsou certifikovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv a dalšími státními institucemi.

KVALITA A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Kromě výroby vlastních výrobků a léčiv Vám můžeme také nabídnout suroviny pro farmaceutickou a kosmetickou výrobu, výrobní kapacity jak pro výrobu léčiv, tak i výrobu a plnění tekutých přípravků, sirupů, výrobu a plnění sypkých hmot do dóz, sáčků, tobolek či tablet jak do dóz tak i blistrů. Široké možnosti máme také pro výrobu emulzí, gelů i krémů.